Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, 2005 yılından bu yana Ispartakule, Bahçeşehir bölgesinde elektrik taahhüt ve Arıza hizmetleri vermekteyiz. 10 kişilik kadromuz ile 7/24 Nöbetçi elektrikçi olarak online ve birebir adresinize gelerek sorunlarınızı gidermekteyiz. Daima kaliteye, modern zamana uygun hizmet vermeği benimsemiş bir firmayız.

kaliteden ödün vermeyen firmamız, işçilikte (10 YIL) Malzemede ise 2 yıl garanti vermekteyiz. çevre aydınlatma işleri, fabrika tesisatları, proje, sulama sistemleri, ambarlar, barajlar, köprü ve metro tünel hatları, aydınlatma dizayn ve tesisatları ile alakalı teknik destek talepleriniziçin bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, kaliteden ödün vermemek için daima ekip olarak fuarlara katılıp, yeniliğe ve kalite ilkesine ilerlememiz için daima araştırma içerisindeyiz. Günden güne gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri size sunmayı vizyon olarak bilmekteyiz.

Misyonumuz

Ispartakule elektrik olarak bu zamana kadar rezidance projeleri, Konut projeleri, 15 temmuz şehitler köprüsü Elektrik aydınlatma tesisat ve otomasyonu işlerinde başarılara imzamızı atarak büyük referanslar kazandık. Bizi yakından tanımak isterseniz, sizleri ofisimize bekliyoruz.